
OnStage: Magoria met ‘Hollingsworth Mansion’
za 28 februari - 20:00 uur
Opera en progressieve rock: een match made in heaven! De spectaculaire rockband Magoria gaat de theaters in met hun explosieve voorstelling ‘Hollingsworth Mansion’. Deze opera vertelt op unieke wijze het griezelige verhaal van een spookhuis en haar inwoners. Bereid je voor op een spookachtig schouwspel!
Magoria produceert sinds 2019 indrukwekkende rockopera’s. Onder leiding van gitarist Mark Bogert presenteerde het gezelschap in 2019 het album JtR1888, een verhaal over de beruchte seriemoordenaar Jack the Ripper. Met hun nieuwe voorstelling slaan ze een andere weg in: in Hollingsworth Mansion bezoek je als publiek een groot, griezelig huis met een rijke geschiedenis. Leef mee met de huidige bewoners ‘De familie Welbourne’ van het pand, terwijl zij een bovennatuurlijke connectie opbouwen met de ‘Hollingsworth’ familie die 200 jaar geleden in het landhuis verongelukt is. Deze epische saga wordt verteld door middel van originele progressieve rocknummers. Benieuwd naar hun vorige project, JtR1888? In de tweede helft van de voorstelling speelt Magoria de highlights van hun eerste werk over Jack the Ripper.
Dompel jezelf onder in duistere sferen bij deze opera, die je van begin tot eind grijpt en niet meer loslaat!
Cast:
Rodney Blaze – Jefferso Hollingsworth
Maria Catharina – Lavinia Eden-Hollingsworth
Nadine Pruim – Dolores Welbourne
Jan Willem Ketelaers – Howard Welbourne
Cindy Oudshoorn – Elizabet Hollingsworth
Edward Reekers – William Harris
Inge Rijnja – Selina Blackaby
Band:
Mark Bogert – Gitaar
Remy Hansen – Gitaar
Koen Stam – Keys
Cleem Determeijer – Piano
Luuk van Gerven – Bas
Harmen Kieboom – Drums
Matthijs Kieboom – Orch. arr.
Link video clips:
https://www.youtube.com/watch?v=To4Bb_fuUd8
https://www.youtube.com/watch?v=FOFZnwD69Ss
Website:
www.jtr1888opera.com
Kun je bij dit event zitten?
Er zijn enkele zitplaatsen beschikbaar. Het event is voornamelijk staand. Er is vrije plaatskeuze; het evenement is dus niet geplaceerd.
Ben je slecht ter been? Laat het ons dan van tevoren weten via info@degelderlandfabriek.nl, zodat we hier rekening mee kunnen houden en een geschikte plek voor je kunnen reserveren. We vragen je in dat geval ook op tijd aanwezig te zijn, zodat we je rustig kunnen begeleiden naar je plek vóór de start van het programma.
28 februari 2026
Deur open: 19:45 uur
de zaal
Entree: 27,50
Voeg toe aan je agenda (iCal/.ics)
Voeg toe aan je Google agenda