
Bomans klinkt – door Remco Melles | voorstelling met STIP
zo 12 april - 14:30 uur
“Humor is overwonnen droefheid”, aldus Godfried Bomans, die mede door zijn populaire televisieoptredens binnen de literaire wereld niet altijd naar waarde werd geschat. Zo zei Carmiggelt: ” “Bomans is een groot schrijver, maar je mag het alleen niet hardop zeggen”.Maar zijn Sprookjes voor Volwassenen, vond men, staken er met kop en schouders bovenuit.Cellist Yke Viersen, pianist Martijn Smits en acteur Remco Melles smeden de mooiste van deze sprookjes en ‘klassiekers’ uit de romantiek tot een betoverende, ontroerende en geestige, kortom hartversterkende concertbeleving. Muziek van Schumann, Chopin, Mendelssohn en Fauré.
![]()
Remco Melles speelt als acteur sinds 1988 bij uiteenlopende gezelschappen, waaronder theater Oostpool en het Nationale Theater. Ook is hij regelmatig te bewonderen als patholoog-anatoom in Flikken Maastricht.
Yke Viersen maakte deel uit van het Koninklijk Concertgebouworkest en speelt in verschillende ensembles, waaronder het Margiono Quintet, het Uriël Ensemble en het Wolf-Ferrari Ensemble in Berlijn.
Martijn Smits is actief als concertpianist in binnen- en buitenland en speelde met diverse orkesten. Naast het solospel legt hij zich toe op de kamermuziek en begeleiding en geeft speciale educatieve concerten.

12 april 2026
Deur open: 14:15 uur
de zaal
Entree: pay what you can
Voeg toe aan je agenda (iCal/.ics)
Voeg toe aan je Google agenda